W dniu 27 kwietnia w Kozach, było sporo emocji szachowych. Tym razem nasz klub reprezentowało dwóch szachistów. Ostatecznie Tobiasz Trzęsimiech
Za nami wielkie emocje! Przedstawiamy wyniki Świątecznego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Gorzyce pod honorowym patronatem Starosty Wodzisławskiego. Grupa do
W weekend w Łańcach zakończyła się Powiatowa Liga Szachowa. W turnieju wzięło udział ponad 50 zawodników. Kolejny raz na najwyższym
Miniony weekend obfitował w sukcesy szachistów z Gorzyc! W dniu 27 października w Rudniku odbyła się kolejna runda Raciborskiej Ligi
W miesiącu październiku wiele działo się w Gambicie! Nowi szachiści, którzy zapoznali się z podstawowymi posunięciami już zainspirowali się filmem
W dniu 28 września br. kilku naszych szachistów wybrało się do Wodzisławia na turniej z okazji europejskiego tygodnia sportu. Łącznie